يك عروسي

انتخاب تاج عروس

راهنماي انتخاب تاج عروس

حتما شما هم با ما هم عقيده هستيد كه در مراسم عروسي هيچكس به اندازه عروس مورد توجه قرار نمي گيرد بنابراين علاوه بر انتخاب لباس عروس در انتخاب ريزه كاري هايي همچون انتخاب دسته گل، تاج و … نيز بايد زمان كافي را اختصاص دهيد تا در مراسم عروسيتان به يك ملكه تمام عيار تبديل شويد. در اين مطلب قصد داريم به انتخاب تاج عروس بپردازيم. بنابراين تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.


برچسب: انتخاب تاج عروس، تاج عروس، مدل هاي تاج عروس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۰:۴۵ توسط:علي كرمي موضوع:

انتخاب كفش براي عروس قد بلند

راهنماي انتخاب كفش براي عروس قد بلند

آيا هم قد آقاي داماد هستيد؟ آيا قدتان بلندتر از قد آقاي داماد است؟ تا به حال كفش پاشنه بلند نپوشيده ايد؟ آيا در دوران مجردي فقط از كفش هاي اسپرت استفاده كرده ايد؟ هنگام رقصيدن با كفش پاشنه بلند راحت نيستيد؟ اگر اين مطلب را تا انتها مطالعه فرماييد قطعا راه چاره اي براي تمام اين مشكلات خواهيد يافت و با راه هاي انتخاب يك كفش شيك و مناسب براي مراسم عروسيتان آشنا خواهيد شد.


برچسب: انتخاب كفش عروس، كفش عروس، راهنماي انتخاب كفش عروس، مدل كفش عروس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۵:۳۱ توسط:علي كرمي موضوع:

انتخاب كفش عروس

پس از انتخاب و خريد لباس عروس ، انتخاب كفش در اولويت قرار دارد. هنگام انتخاب كفش بايد به تناسب قد خود با داماد و همچنين مدل لباس عروستان توجه كنيد. ما در اين مطلب به همه ي نكات لازم كه هنگام انتخاب كفش بايد به آن توجه كنيد خواهيم پرداخت.


برچسب: كفش عروسي، مدل كفش عروس، انتخاب كفش عروس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۱۳:۴۸ توسط:علي كرمي موضوع:

انتخاب لباس نامزدي متناسب با رنگ پوست

لباس نامزدي متناسب با رنگ پوست

مراسم نامزدي يكي از به ياد ماندني ترين مراسم براي هر عروس و دامادي محسوب مي شود و انتخاب لباس نيز يكي از مهمترين دغدغه هاي خانم ها براي مراسم نامزديشان است. دقت داشته باشد كه گران بودن لباس ملاك بر زيبايي آن نخواهد بود. لباسي شما را زيبا نشان خواهد داد كه از همه لحاظ با اندام شما تناسب داشته باشد.


برچسب: لباس نامزدي، لباس نامزدي شيك، انتخاب لباس نامزدي زيبا، رنگ لباس نامزدي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۲:۴۰ توسط:علي كرمي موضوع:

خريد انگشتر نشان

راهنماي خريد انگشتر نشان

خريد انگشتر نشان براي عروس در مراسم بله برون رسمي است كه از ديرباز در ايران رواج داشته است. در واقع خريد انگشتر نشان اولين هديه رسمي داماد براي عروس محسوب مي شود كه در واقع با خريد و آوردن اين انگشتر توسط خانواده داماد، عروس را براي پسر خود نشان مي كنند. اين انگشتر تفاوت هايي با حلقه ازدواج دارد كه در اين مطلب به ويژگي هاي انگشتر نشان مي پردازيم.


برچسب: انگشتر نشان، حلقه ازدواج، خريد انگشتر نشان، معيار انتخاب انگشتر نشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۴:۵۳ توسط:علي كرمي موضوع:

راهنماي خريد كفش دامادي

خريد كفش دامادي

كفش دامادي اگر مناسب و زيبا باشد، مي تواند به آراستگي و شيك پوشي داماد بيفزايد. بنابراين انتخاب كفش مناسب يكي از موارد مهم در خريد دامادي محسوب مي شود. در اين مطلب ابتدا به نكات كلي جهت خريد كفش مي پردازيم و پس از آن به سراغ خريد كفش دامادي خواهيم رفت.

در خريد كفش علاوه بر انتخاب كفش با سايز مناسب، بايستي به فرم پاهاي خود نيز دقت كنيد و كفش را براساس فرم پاهاي خود تهيه نماييد. حتما شنيده ايد كه پا ، قلب دوم انسان است. بنابراين بايد كفشي راحت و استاندارد تهيه نماييد تا قلب دوم شما از آيبن مصون بماند.


برچسب: كفش دامادي، خريد كفش دامادي، مدل كفش دامادي، هزينه كفش دامادي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۲:۱۰ توسط:علي كرمي موضوع:

نكات مهم براي خريد ساعت عروس و داماد

خريد ساعت عروس و داماد

يكي از خريدهاي مهم عروس و داماد بعد از خريد حلقه ازداوج، خريد ساعت است. ست بودن ساعت عروس و داماد يكي از ملزومات خريد ساعت است و اين روزها به دليل تنوع در طرح و جنس به يكي از اجناس لوكس تبديل شده است. يكي از نكاتي كه بايد هنگام خريد ساعت به آن توجه كنيد خريد ساعت با كيفيت و اصل است. مواظب باشيد ساعت هاي تقلبي را به اسم اصل نخريد چرا كه ساعت تقلبي به وفور در بازار وجود دارد و اگر از يك جاي مطمئن ست ساعت خود را خريداري نكنيد احتمال اين كه سرتان كلاه برود افزايش مي يابد. اكثرا در شهرهاي بزرگ مي توانيد نمايندگي معتبر برندهاي معروف را پيدا كنيد.


برچسب: خريد ساعت عروسي، ساعت عروس و داماد، هزينه ساعت عروس و داماد، رنگ ساعت عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۹:۲۰ توسط:علي كرمي موضوع:

ويژگي سرويس طلاي عروسي

انتخاب سرويس طلاي عروسي

بيشتر اوقات خريد سرويس طلاي عروسي براي عروس و داماد و حتي بعضا براي خانواده هاي آنان به يك معضل تبديل شده است در حالي كه با دانستن يكسري نكات ساده مي توانيد اين پروسه را به يكي از شيرين ترين و لذت بخش ترين قسمت هاي خريد مراسم عروسي خود تبديل كنيد. ما در اين مطلب به ويژگي سرويس طلاي عروس پرداخته ايم تا با مطالعه ي آن بتوانيد اين نكات را هنگام خريد سرويس طلاي عروسي استفاده كنيد تا از سردرگمي و صرف وقت زياد جلوگيري نماييد.


برچسب: طلاي عروسي، ويژگي طلاي عروسي، رنگ طلاي عروس، قيمت سرويس عروس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۳۱:۰۲ توسط:علي كرمي موضوع:

انتخاب كيك عروسي

انتخاب كيك مراسم عروسي

خريد كيك عروسي جزو ملزومات مراسم عروسي است و نشان دهنده سليقه عروس و داماد مي باشد و براي سال ها در ذهن مهمانان جشن عروسي شما باقي خواهد ماند و بنابراين انتخاب كيك عروسي يك موضوع بسيار مهم است. به همين دليل در اين مطلب قصد داريم به نكات مهمي كه هنگام سفارش و خريد كيك عروسي مي بايست توجه داشته باشيد اشاره كنيم. البته خود قنادي ها آلبومي از كارهاي قابل ارائه خود را شما نشان خواهند داد ولي توصيه ما اين است كه براي كم كردن پروسه انتخاب كيك عروسي قبل از مراجعه به قنادي، تعدادي عكس از سبك هاي مختلف كيك هاي عروسي را به همراه همسرتان مشاهده نماييد تا حدود سليقه و سبك انتخابتان را پيدا كنيد. به همين جهت نيز ما در اين مطلب علاوه بر پرداختن به نكات لازم كه بايد حين خريد به آن ها توجه كنيد تعدادي عكس نيز قرار داده ايم.


برچسب: كيك عروسي، انتخاب كيك عروسي، هزينه كيك عروسي، انتخاب شكل كيك عروسي، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۳۸:۵۰ توسط:علي كرمي موضوع:

ويژگي يك تالار عروسي مناسب

ويژگي يك تالار عروسي مناسب و شيك

در اين مطلب قصد داريم به تمامي نكاتي كه بايد در انتخاب تالار عروسي مدنظر قرار دهيد را ذكر كنيم.

اولين نكته اي كه بايد به آن توجه كنيد موقعيت جغرافيايي است كه مي بايست از لحاظ دسترسي شهري وضعيت خوبي داشته باشد. چرا كه اگر محل برگزاري مراسم عروسي خارج از شهر و يا در مسير ترافيك باشد باعث دير رسيدن و خستگي مهمانان خواهد شد. يكي ديگر از پيشنهادات ما به شما اين است كه تا حد امكان سعي كنيد تالار و يا باغ تالار، آتليه عكاسي و همچنين آرايشگاه عروسي را نزديك به هم انتخاب نماييد.


برچسب: تالار عروسي، تالار عروسي زيبا، ويژگي تالار مناسب، هزينه تالار عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۴۷:۳۹ توسط:علي كرمي موضوع: